Jak to działa?

FlotaPlus to kompleksowe rozwiązanie skutecznie wspierające proces zarządzania firmowymi pojazdami przy wykorzystaniu najnowszych technologii. System działa w oparciu o lokalizację satelitarną (GPS) oraz naziemną infrastrukturę sieci komórkowej (GSM).

Podstawowym elementem systemu jest wysokiej jakości nadajnik GPS, który dyskretnie zainstalowany w pojeździe, nieustannie odbiera z satelity dane o jego aktualnym położeniu. Informacje te, wraz z innymi parametrami odczytywanymi z pojazdu, wysyła na bieżąco do Centralnego Serwera za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej. Tam zgromadzone dane są analizowane i przetwarzane.

Specjalna aplikacja pozwala użytkownikowi śledzić ruch swoich pojazdów w czasie rzeczywistym na dokładnych, cyfrowych mapach. Umożliwia też przegląd wszelkich istotnych informacji, prezentowanych w formie przejrzystych wykresów, raportów i zestawień. Dostęp do aplikacji zabezpieczony jest unikalnym hasłem użytkownika, a korzystanie z niej wymaga jedynie standardowej przeglądarki www oraz połączenia z siecią Internet.

Formularz kontaktowy

  • [recaptcha id:re_captach_stopka theme:dark]
  • © 2013 FlotaPlus

   Imię i nazwisko: *

   Nazwa firmy:

   Miejscowość:

   Telefon kontaktowy: *

   Adres e-mail: *

   Ilość pojazdów:

   Dodatkowe informacje:

   by ILIKEART